sobota, 30 października 2010
Psuj

Na północy widać kolorowe krainy, których jeszcze nie odwiedziłem. Spalone ziemie na południu to krainy podbite. Jak widać strażnik lochu dzielnie sobie poczyna. Moje potworki są zadowolone, przeciwnicy trochę mniej ;)

MAPA
Żeby zobaczyć obrazek w oryginalnym rozmiarze, trzeba kliknąć na miniaturze.

12:00, pan_inc0gnito , Gram
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 października 2010
Problemy techniczne

Wczoraj gierka się zbuntowała. Po przejściu jednej z misji, zamiast znaleźć się w następnej krainie, znalazłem się na początku levelu. Pomyślałem, że to jednorazowe komplikacje, przeszedłem misję jeszcze raz i ... znowu wywaliło mnie na początek. Powstało błędne koło: po każdym ukończeniu zadania znajdowałem się na jego początku :(

Skopiowałem save’a, odinstalowałem grę, zainstalowałem jeszcze raz, wkleiłem save’a, przeszedłem misję, znalazłem się w następnej krainie. Wreszcie. A już myślałem, że to koniec zabawy w nadzorcę lochu.

Tak wygląda ekran w momencie wczytywania lokacji, filmu, etc.

WTF?

Mam nieodparte wrażenie, że ekran powinien być po prostu czarny, a nie czarny w jakieś żółte zygzaki.

18:09, pan_inc0gnito , Gram
Link Komentarze (4) »
wtorek, 26 października 2010
Dungeon Keeper 2

Odkopałem starą grę komputerową.

DUNGEON KEEPER 2

Jest to, jak nietrudno się domyślić, sequel gry Dungeon Keeper. Rok wydania: 1999. W grze wcielasz się w postać strażnika lochu. Budujesz przytulny loszek dla swoich podopiecznych, szkolisz ich i takie tam. Jak trzeba komuś zrobić krzywdę to wysyłasz swoją armię do boju. To taki mega skrótowy opis.

Pierwszą część gry przeszedłem (ponownie) niecały rok temu. Przeziębiłem się i przepisałem sobie kurację przy pomocy Dungeon Keepera. Mam sentyment do tych gier.

IT'S GOOD TO BE BAD
and it's good to be back.

00:09, pan_inc0gnito , Gram
Link Dodaj komentarz »